Carmoto Co d.o.o. Karijere

Uvijek smo u potrazi za motiviranim i kvalificiranim zaposlenicima. Započnite svoju karijeru u Carmoto Co d.o.o. i postanite dio našeg raznolikog tima.

  1. Poslovi
  2. Perač vozila (m/ž)
21.08.2022
Voditelj prodaje dijelova

Kao pojačanje našeg tima u prodaji i postprodaji tražimo

Perač vozila (m/ž)

Opis posla

-          priprema novih i rabljenih vozila za isporuku

-          vanjsko pranje vozila

-          unutarnje pranje vozila

Uvjeti:

-          min. SSS

-          Organizacijske sposobnosti

Nudimo:

-          Mogućnost stalnog zaposlenja

-          Dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta

-          Stimulativna primanja

-          Stimulativno radno okruženje

-          Osigurana radna odjeća i obuća

Carmoto Co d.o.o.
51000 Rijeka
Osječka 11A
Telefon: 051/506-600 // 051/506-615 SERVIS